درباره ما

درباره ما

مشاهده فایل تصویری مدیریت محترم موسسه ملک پور درباره سایت موفقیت این موسسه

فایل صوتی مدیریت محترم موسسه ملک پور درباره سایت موفقیت این موسسه

به نام خدای بخشنده مهربان ، خداوند یکتایی که جهان زیبای ما را خلق نمود و عشق و محبت او در همه دنیا منتشر شده است.

دوست عزیز سلام ، به وب سایت موفقیت موسسه ملک پور خوش آمدید

امروز که با شما صحبت می کنم ، خدا را به واسطه الطاف و زیبایی ها که در جهت ارتباط با خانواده و همسر و شرایط زندگی به ما اعطا فرموده شاکرم.

ارتباطی زیبا با خدای خود دارم و در تمام لحظات زندگی حضور پر رنگ او را لمس می کنم. هر زمان که به مخلوقات و وجود نازنین او می اندیشم سراسر آرامش ، عشق ، طبیعت و زیبایی تمام وجودم را فرا می گیرد. این روز ها خیلی ها از موفقیت و شکرگذاری و خوشبختی صحبت می کنند. باور من همیشه این بود که فردی می تواند در خصوص این مسائل صحبت کند که به موفقیت رسیده باشد. حتی در مورد خودم، زمانی جایگاه مدرس بودن را متصور می شدم که به موفقیت رسیده باشم.

در سن ۱۹ سالگی برای اولین بار با یکی از دوستانم شریک شدم و توانستم در خیابان یوسف آباد تهران یک دفتر مشترک آموزش زبان و کلاس های کنکور و تدریس خصوصی تاسیس کنم. بعد ها با برنامه ریزی موفق شدم آموزشگاه خصوصی خودم را تاسیس کرده و با پولی که جمع کرده بودم برای تحصیل در خارج از کشور اقدام کردم. بعد از اینکه مدتی در کشور انگلیس تحصیل کردم به ایران بازگشته و ازدواج کردم. همسرم پس از مهاجرت به انگلیس تاب دلتنگی و دوری را نیاورد و مجبور به بازگشت به ایران شدیم. پسر کوچک و نازنینم در همین زمان به دنیا آمد.

استاد ملک پور

چند سال کار و تلاش کردیم و حتی در زمان تحمل سختی ها و فراز و نشیب های فراوان ، تمام سعی ما لذت بردن از زندگی و خوشبختی بود. یک ضرب المثل آمریکایی هست که می گوید “we live we learn” یعنی ما زندگی می کنیم و ما یاد می گیریم. آدم های متنوع و متفاوتی وارد زندگی ما شدند و با نامردی ها و بی ادبی ها و با مهربانی ها و نشان دادن معرفتشان به ما درس های زیادی آموختند. باور من این است که انسان “شدن” است و “بودن” نیست. هم اکنون که با شما صحبت میکنم در بهترین نقطه از شهر وین بهترین شهر جهان و همینطور سرتاسر اروپا خانه هایی زیبا دارم و همیشه در فکر من این بود که سایتی سرشار از آرامش و حرف های مثبت برای القای این حس زیبا وجود داشته باشد. همیشه هدفم این بود تا تجربه هایم از یک زندگی آرام و ارتباط عاشقانه ام با خانواده ام را در این دنیای پراسترس امروزی که اکثرا همه از هم بدگویی می کنند را در اختیار دیگران قرار دهم. تا اینکه ایده سایت mie success  به ذهنم رسید mie  برند موسسه ملکپور و success به معنای موفقیت می باشد.

بخش های مختلفی در این وبسایت پیش بینی شده که هر یک می توانند پنجره جدیدی به روی زندگی شما باز کنند. در بخش مقالات،  متونی در باب مسائل روز و دغدغه های جوامع امروزه نوشته شده و آموزش های بنده در رابطه با این موضوعات به صورت فایل های صوتی و تصویری در آن ها قرار داده شده است. که بسیار مفید ارزشمند هستند. در قسمت ویدیوها، ویدیوهایی انگیزشی تهیه گردیده که باعث ایجاد انرژی و امید شما خواهند شد. همچنین فیلم های سینمایی تأثیرگذاری که می توانند کیفیت اوقات فراغت شما را افزایش دهند در این قسمت معرفی شده است. در بخش کتاب های صوتی، کتاب های موفقیت به صورت صوتی تهیه شده تا بتوانید به راحتی و حتی زمان هایی که در مسیرهای رفت و آمد هستید از آن ها استفاده کنید. قسمت خواندنی های خوب برای فردایی بهتر، همانگونه که از اسم آن بر می آید، شامل مطالبی است که می تواند روشنایی بخش و راهنمای زندگی افراد باشد. در بخش ویدیوهای استاد ملکپور، ویدیوهایی است که باز توسط خود بنده تهیه شده و بیان امید بخشی که دارد و شما را سرشار از انگیزه خواهد نمود.  بخش صفحه آرامش با هدف تسکین ذهن و روان شما طراحی شده و می توانید در طول شبانه روز با مشاهده فیلم ها و موزیک های آرامش بخش و امواج برنامه ریزی ناخودآگاه ذهن، از استرس های روزمره خود بکاهید. شاید یکی از بخش های جذاب این وبسایت، قسمت تصاویر ارسالی شما باشد که شامل عکس ها و ویدیوهایی است که کاربران همراه با عشق و محبت با ما به اشتراک می گذارند تا از این طریق، دیگران را نیز در حس خوب خود شریک نمایند. و نهایتاً بخش ویدیوهای آموزشی را داریم که در آن، محصول هنر زندگی کردن به عنوان پکیجی جامع و بی نظیر در رابطه با موفقیت و چگونه زندگی کردن، قرار دارد که توسط بنده تهیه شده و بسیار محبوب است. این محصول مورد استقبال عظیم شما هم وطنان عزیز من قرار گرفته و افتخاری برای موسسه MIE به حساب می آید.

هدف من این است که ذهن شما آرامش و نوع خاص زیبا اندیشیدن را تجربه کند و در آرامش تصمیم بگیرید. من معتقدم هرشخصی به هر روشی وارد این سایت شده خواست خدا بوده تا فرصت این را داشته باشد مثل من که از سخت ترین شرایط به بهترین شرایط رسیدم زندگی خود را تغییر دهد. افکار منفی فقط به خود ما ضربه می زند همچون کودک نوزادی که به خود چنگ میزند و برای او دست کشی کوچک درست شده، هدف من این است که برای افکار شما حائلی ایجاد کنم تا افکار مثبت داشته باشید.

به قول مولانا که می فرماید :

ای برادر تو همه اندیشه ای

ما بقی خود استخوان و ریشه ای

گر بود اندیشه ات گل ، گلشنی

ور بود اندیشه ات خار ، گلخنی

 شما یک فرصت کوتاه برای زندگی دارید و این زندگی هدیه ای است از سمت خداوند تا از آن لذت ببرید. امید است که بتوانیم برای داشتن یک زندگی بهتر به شما کمک کنیم.

هنر زندگی کردن

استاد هر منطقه از زندگی خود باشید؛ راه حل هایی برای مدیریت زمان، شیوه زندگی و مدیریت مالی. اهداف خود را به دست آورید. با آموزش های استاد ملک پور از امروز تغییر زندگی خود را شروع کنید. تبدیل شدن به یک رهبر قدرتمند.

آزادی مالی را تجربه کنید.

5 شعبه در سرار دنیا

5 دفتر و شعبه فعال در کشورهایی چون اتریش (شهر وین)، کانادا (شهر ونکور)، بلاروس و ایران می باشد

بیش از 100 کارمند

بیش از 100 کارمند و نیروی زبده در موسسه MIE

پشتیبانی 24/7

شما مشکلی دارید؟ با پشتیبانی ما در تماس باشید!

بیش از 100 ویدیو آموزشی

100 ها ویدویی آموزشی در زمینه های مختلف موفقیت و هنر زندگی

چگونه شروع شد…

سایت موفقیت ملک پور توسط آقای استاد ملک پور مدیریت محترم موسسه ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش با بیش از 5 دفتر و شعبه فعال در کشورهایی چون اتریش (شهر وین)، کانادا (شهر ونکور)، بلاروس و ایران می باشد، راه اندازی شده است. آقای استاد ملک پور با بیش از 10 سال سابقه درخشان در امر کار آفرینی، مدیریت موفق موسسه ملک پور و موفقیت شخصی، بیش از 200 سال اصول مدیریت و موفقیت در جهان را از کتب و آثار موفقیت موجود مطالعه نموده اند و شخصاً آنها را در زندگی شخصی و حرفه ای خود به کار برده و به نتیجه رسیده اند.

فلسفه ما…

سایت موفقیت ملک پور به پشتوانه تجربیات آقای  امیر محمد ملک پور، مدیریت موسسه ملک پور و دانشجو دکترا حقوق در دانشگاه ملی وین و دانشجوی دکترا تجارت در سوئیس تمام تجربیات و اصول موفقیت خویش را  در ویدئوی هنر زندگی کردن گردآوری کرده است. افتخار و دلگرمی ما این است که آقای استاد ملک پور با استفاده از همین اصول موفقیت، قانون جذب، قانون ارتعاشات و اصول ثروت آفرینی به موفقیت دست یافته اند.

آنچه که دیگران درباره ما می گویند…

با دیدن ویدیو هنر زندگی کردن به فرمانروای زندگی خود تبدیل شدم. احساس می کنم دارای قدرت،انگیزه بیشتری شدم. من استاد سرنوشت خود هستم.

امین مقدم

از وقتی با سایت موفقیت MIE آشنا شدم علاقه ام به زندگی بیشتر شده است و احساس راحتی و آرامش بیشتری دارم.

ژیلا محبان

من احساس می کنم آموزش های آقای دکتر خیلی جامع و کامل هستند و برنامه ای برای تمام فصول زندگی ما دارند. در ویدیو هنر زندگی کردن به کسب ثروت، داشتن بدنی سالم، ارتعاشات و ارتباطات معنوی با خدا و دانش بدست آوردن پول اشاره شده است.

بهروز کمالیان

آقای استاد ملک پور به من آموزش داد که چطور هنرمندانه زندگی کنم و آنچه را که واقعا از زندگی می خواهم را کشف کنم. با کمک استاد ملک پور استاندارد های جدیدی را برای خود تعریف کردم و از نو به نوشتن اهداف و برنامه ریزی پرداختم. شما تمام این ها را در هنر زندگی کردن یاد می گیرید.

مسعود رضایی

آیا می خواهید در حلقه بمانید؟
مشترک خبرنامه ما شوید.

ما به حریم خصوصی شما اهمیت میدهیم و هرگز اسپمی برای شما ارسال نخواهیم کرد. سریع تر از همه از آخرین ویدیو ها و مطالب آموزشی با خبر شوید .

وب سایت موفقیت موسسه ملکپور
پشتیبانی خرید محصولات
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید