• هنر جذب ثروت

  هنر جذب ثروت تکنیک هایی را به شما آموزش می دهد که افراد موفق آن ها را به کار برده و ثروتمند شده اند. این محصول درباره کارهایی نیست که فقط از عهده یک عده خاص بر بیاید. بلکه شما هم می توانید با یادگیری این اصول، آن ها را در زندگی خود پیاده کنید تا در کوتاه ترین زمان، زندگی خود را تغیر دهید و در مسیر ثروتمند شدن گام بردارید.

  مشاهده محصول
 • هنر زندگی کردن

  با هنر زندگی کردن بازیگر نقش اول زندگی خود باشید، قربانی تقدیر نشوید و هنرمندانه زندگی کنید. زندگی خود را تغییر دهید. زندگی را زندگی کنید و یاد بگیرید که چگونه زندگی و سلامت خود را بهبود بخشید.

  بیشتر بدانیدخرید محصول
 • خالق زندگی خود باشید

  راه حل هایی برای مدیریت زمان، شیوه زندگی و مدیریت مالی. اهداف خود را به دست آورید. فکر کردن را با ما بیاموزید زندگی کردن را خود خواهید آموخت

  بیشتر بدانیدخرید محصول
 • ثروت را تجربه کنید

  آیا می دانید برای جذب ثروت و سرمایه ، تکنیک های علمی و ثابت شده وجود دارد و بیشتر افراد ثروتمند از این تکنیک ها استفاده می کنند؟ آیا میدانستید این افراد تفکر یکسانی دارند؟ ما تکنیک ثروتمند شدن را رایگان به شما آموزش می دهیم

  مقالات جذب ثروت

قانون موفقیت از زبان استاد ملک پور

به نام خدای بخشنده مهربان ، خداوند یکتایی که جهان زیبای ما را خلق نمود و عشق و محبت او در همه دنیا منتشر شده است.

دوست عزیز سلام ، به وب سایت موفقیت موسسه MIE خوش آمدید

امروز که با شما صحبت می کنم ، خدا را به واسطه الطاف و زیبایی ها که در جهت ارتباط با خانواده و همسر و شرایط زندگی به ما اعطا فرموده شاکرم.

ارتباطی زیبا با خدای خود دارم و در تمام لحظات زندگی حضور پر رنگ او را لمس می کنم. هر زمان که به مخلوقات و وجود نازنین او می اندیشم سراسر آرامش ، عشق ، طبیعت و زیبایی تمام وجودم را فرا می گیرد. این روز ها خیلی ها از موفقیت و شکرگذاری و خوشبختی صحبت می کنند. باور من همیشه این بود که فردی می تواند در خصوص این مسائل صحبت کند که به موفقیت رسیده باشد. حتی در مورد خودم، زمانی جایگاه مدرس بودن را متصور می شدم که به موفقیت رسیده باشم.


ویدیو استاد ملک پور درباره سایت موفقیت

شما می توانید برای ما فایل تصویری ارسال کنید

ما ویدیوهای ارسالی شما را به اسم خودتان در سایت به اشتراک می گذاریم

کلیک کنید

هنر زندگی

پشنهاد ویژه

این محصول با تحقیقات فراوان بر روی آخرین مطالعات صورت گرفته در حوزه موفقیت تهیه گردیده است و  شما را با جدیدترین روش های کسب مهارت زندگی کردن آشنا می نماید. شما با تهیه این محصول و عمل کردن به تمرین های هر درس چنان تغییرات شگرف و عمیقی در روزهای ابتدایی در زندگی شخصی تان می ببنید که شگفت زده خواهید شد.

1
2
3
1

با هنر زندگی کردن بازیگر نقش اول زندگی خود باشید.

2

با هنر زندگی کردن زندگی خود را تغییر دهید.

3

با هنر زندگی کردن، زندگی را زندگی کنید.

جملات موفقیت

قانون خرمن را به یاد بسپارید برای موفقیت باید بکارید، سختی بکشید، زجر بکشید تا بتوانید موفق شوید. اگر می خواهید دانشجوی موفقی باشید، صبح ساعت 8 بیدار شوید. اگر می خواهید موفق تر باشید، صبح ساعت 7 بیدار شوید. اگر می خواهید جز چندتای اول باشید، صبح ساعت 6 بیدار شوید و اگر می خواهید number one  باشید، 5-4 صبح بیدار شوید!!!.

استاد ملکپور

موفقیت را شما تعیین می کنید نه شرایط شما , شمایید که تعیین می کنید چطور زندگی کنید، شمایید که تعیین می کنید به کدام مسیر بروید. پس روی خودتان کار کنید.

استاد ملکپور

انسان های بزرگ، موفق و انسان های خاص بر پایه اصول و مفاهیم درست اخلاقی همیشه زندگی می کنند. موفقیت واقعی و تاثیر گذاری واقعی، انسان و رهبر بزرگ بودن از درون آغاز می شود و شما باید برای خودتان وقت بگذارید.

استاد ملکپور

آنچه را که مغز انسان تصور و باور کند به آن می رسد.

استاد ملکپور

محدودیت ذهن ما همان محدودیتی است که ما برای آن در نظر می گیریم. فقر و تنعم هر دو نشات گرفته از مغز ما هستند

استاد ملکپور

دانستن اینکه چه می خواهیم نخستین و مهمترین گام به سوی موفقیت و افزایش موفقیت است.

استاد ملکپور

خوشبختی در انجام دادن است، نه صرفا به داشتن.

استاد ملکپور

آیا می خواهید در مسیر بمانید؟
مشترک خبرنامه ما شوید.

ما به حریم خصوصی شما اهمیت میدهیم و هرگز اسپمی برای شما ارسال نخواهیم کرد. سریع تر از همه از آخرین ویدیو ها و مطالب آموزشی با خبر شوید .

وب سایت موفقیت موسسه ملکپور
پشتیبانی خرید محصولات
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید